Tarihçe

WİND FLEET A.Ş 2018 YILINDA KURULMUŞ OLUP WİND FLEET GROUP ADI ALTINDA SSANGYONG VE DFSK 0 KM ARAÇ SATIŞI OLUP, SSANGYONG VE DFSK YETKİLİ SERVİSLİKLERİ BULUNMAKTADIR.


AYRICA OTOMOTİV SEKTÖRÜNDE 2.EL ARAÇ SATIŞIDA BULUNUYOR. WİND FLEET A.Ş SADECE SIFIR ARAÇ SATIŞ VE 2. EL SATIŞ KONUSUYLA YETİNMEYİP ALT ŞİRKETLERDEN BİRİSİ OLAN WİND SİGORTA A.Ş İLE MÜŞTERİLERİNE SİGORTACILIK ANLAMINDA DA PROFESYONEL DESTEK SUNMAKTADIR. WİND SİGORTA BÜNYESİNDE TAM 23 SİGORTA EKRANIYLA VE ACENTELİĞİYLE UYGUN FİYAT VE PERFORMANS DESTEĞİ SAĞLAMAKTADIR.


WİND FLEET GROUP ARAÇ SATIŞI YAPARKEN KREDİ DESTEĞİNİDE DÜŞÜNÜP MÜŞTERİLERİ TEK BİR ÇATI ALTINDA TOPLAMAK ADINA WİND FİNANSMAN A.Ş İLE DE YOLUNA EMİN ADIMLARLA YÜRÜMEKTEDİR. WİND FİNANSMAN A.Ş ÇATISINDA ALJ FİNANS, KOÇ FİNANS, TÜRKİYE FİNANS, YAPIKREDİ, TEB CETELEM, AKTİFBANK, INGBANK, ŞEKERBANK, VDF, TEB GİBİ GLOBAL ÖLÇEKLİ FİNANS DÜNYASINA YÖN VEREN FİRMALARIN ACENTELİKLERİYLE KREDİ FİNANSMAN ANLAMINDA DESTEKLER SUNMAKTADIR.


WİND SERVİS A.Ş İSE SSANGYONG YETKİLİ SERVİS HARİCİNDE TÜM MARKA MODEL ARAÇLARIN PERİYODİK BAKIM VE YEDEK PARÇA KONUSUNDA SEKTÖRÜNDE EMİN ADIMLARLA YÜRÜMEKTEDİR.


SON OLARAK WİND FİLO KİRALAMA A.Ş İSE 2000 YILINDAN BU YANA KENDİNİ İSPAT ETMİŞ YÜZLERCE KAMU KURUM VE KURULUŞLARIN FİLO ARAÇ DESTEĞİNDE ONLARIN HEP YANINDA OLMUŞTUR.